Тренінг "Інструменти та практика менеджменту проектів" UAinEuratom (НКП Євратом в України),Інститут ядерних досліджень НАН України

Київ, 27-28 лютого 2020

27-28 лютого 2020, за підтримки Національного контактного пункту Євратом в Україні, відбувся тренінг "Інструменти та практика менеджменту проектів".Тренінгє запланованим заходом CSA проекту UAinEuratom (GA#822257), що фінансується Європейською комісією за Програмою Євратом (HORIZON 2020) та одним з циклу запланованих тренінгів "На шляху до вдосконалення проектних пропозицій та управління проектами за Програмою HORIZON2020".

Загальна мета циклу тренінгів є підвищення знань та навичок науковців з планування та управляння проектами, зокрема, проектами рамкових програм Європейської комісії HORIZON 2020, HORIZON EUROPE.Аудиторія тренінгу - українські організації, що задіяні у атомній галузі України та є фактичними або потенційними учасниками проектів Програми Євратом, HORIZON 2020, HORIZON EUROPE.

Мета тренінгу "Інструменти та практика менеджменту проектів":

У тренінгу взяли участь 15 учасників, які є представниками установ НАН України, університетської науки та приватних підприємств атомної галузі України.

По закінченню тренінгу, учасники отримали сертифікати від консалтингової компанії ProjectManagementBureau, що ліцензована Українською асоціацією управління проектами за правилами, які відповідають стандартам Міжнародної асоціації управління проектами IPMA.

Висловлюємо подяку керівництву Інституту ядерних досліджень НАН України за організаційну підтримку у проведенні тренінгу та сертифікованому ментору Олексію Громико (ProjectManagementBureau, www.pmb.com.ua) за якісний тренінг, передачу знань та навичок з управління проектами.

Організатори тренінгу:
Олександр Волобуєв та Сергій Пугач,
UAinEuratom - Національний контактний пункт Євратом в Україні,
Національний науковий центр «Харківський фізико-технічний інститут НАН України,
Степаненко Юрій, Інститут ядерних досліджень НАН України

www.uaineuratom.kipt.kharkov.ua

Тренінг проведено за підтримки проекту UAinEuratom (GA#822257), що фінансується Європейською комісією за Програмою Євратом (HORIZON 2020).


Проект фінансується за підтримки програми HORIZON 2020
(Європейської Рамкової Програми з досліджень та інновацій)
за угодою для CSA проектів # 822257