Тренінг "Планування та участь у проектах Н2020, HORIZON EUROPE", UAinEuratom (НКП Євратом в України), ННЦ ХФТІ,

Харків, 09-10 липня 2020 рік

На минулому тижні (09-10 липня 2020 року) успішно провели черговий тренінг з планування та участі в проектах Європейської рамкової програми з досліджень та інновацій HORIZON 2020 року, який відбувся на базі Національного контактного пункту Євратом в Україні (ННЦ ХФТІ). Тренінг є запланованим заходом CSA проекту UAinEuratom (GA#822257), що фінансується Європейською комісією за Програмою Євратом (HORIZON 2020).

Тренінг 09-10 липня 2020 року складався з двох частин:

У тренінгу взяли участь 14 учасників, які є представниками ННЦ ХФТІ НАН України та університетської науки, та вже мають досвід участі чи намагаються стати частиною науково-дослідної та інноваційної діяльності за конкурсами програми Євратом. Впродовж тренінгу учасники були розподілені на 4 групи, кожна з яких працювала над завданнями тренінгу, що мали відношення до створення пропозицій або до розуміння витрат за проектами Європейської комісії.

Учасникам тренінгу вдалося заглянути за горизонт поточної програми НORIZON 2020 (тобто, що нас чекає в наступному 7-річному циклі під назвою HORIZON EUROPE), розглянути можливості порталу Funding and Tenders Opportunities, обговорити канали пошуку партнерів, провести аналіз відповідності між різними типами проектів та Technology Readiness Level, деталізувати структуру проектних пропозицій, обговорити універсальні робочі пакети проектів рамкової програми, розглянути структуру і подачу технічного і фінансового звітів, провести розрахунки бюджету проекту та декларування витрат згідно з вимогами Європейської комісії, а також ознайомитись з особливостями закупівель у великих організаціях.

По закінченню тренінгу, учасники отримали сертифікати від Національного контактного пункту Євратом в Україні.

Висловлюємо подяку команді Георгія Яковлєва (ННЦ ХФТІ) за доповнення тренінгу інформацією з планування закупівель з урахуванням особливостей національного законодавства, що не менш важливо, особливо для обліку фінансових ризиків при декларації витрат на обладнання та за організаційну підтримку у проведенні тренінгу.

Організатори тренінгу:
Олександр Волобуєв та Сергій Пугач,
UAinEuratom - Національний контактний пункт Євратом в Україні,
Національний науковий центр "Харківський фізико-технічний інститут НАН України",
www.uaineuratom.kipt.kharkov.ua

Тренінг проведено за підтримки проекту UAinEuratom (GA#822257), що фінансується Європейською комісією за Програмою Євратом (HORIZON 2020).


Проект фінансується за підтримки програми HORIZON 2020
(Європейської Рамкової Програми з досліджень та інновацій)
за угодою для CSA проектів # 822257