Тренінг "Планування та участь у проектах Н2020, HORIZON EUROPE"
UAinEuratom
(НКП Євратом в України), ННЦ ХФТІ,

Харків, 31 жовтня - 01 листопада 2019

31 жовтня – 01 листопада 2019, за підтримки Національного контактного пункту Євратом в Україні, відбувся тренінг "Планування та участь у проектах Н2020, HORIZON EUROPE". Тренінг є запланованим заходом CSA проекту UAinEuratom (GA#822257), що фінансується Європейською комісією за Програмою Євратом (HORIZON 2020) та другим з циклу запланованих тренінгів "На шляху до вдосконалення проектних пропозицій та управління проектами за Програмою HORIZON2020".

Загальна мета циклу тренінгів є підвищення знань та навичок науковців з планування та управляння проектами, зокрема, проектами рамкових програм Європейської комісії HORIZON 2020, HORIZON EUROPE. Аудиторія тренінгу - українські організації, що задіяні у атомній галузі України та є фактичними або потенційними учасниками проектів Програми Євратом, HORIZON 2020, HORIZON EUROPE.

Тренінг 31 жовтня – 01 листопада 2019 складався з двох частин:

  1. «Н2020. Від конкурсу до проекту», 31 жовтня 2019
    На тренінгу розглядалися питання правил щодо участі у проектах, структури пропозиції проекту, створення пропозиції проекту. Спікер тренінгу: Сергій Пугач, ННЦ ХФТІ
  2. Н2020. Закупівлі. Фінансові правила та декларування витрат», 01 листопада 2019
    На тренінгу розглядалися питання фінансового адміністрування та звітності за проектами.

Спікери тренінгу: Сергій Пугач, Георгій Яковлєв, ННЦ ХФТІ

На тренінгу були присутні представники з академічної науки, освітньої науки та бізнесу, що вже мають досвід участі чи намагаються стати частиною науково-дослідної та інноваційної діяльності за конкурсами програми Євратом. Кількість учасників тренінгу була обмежена 15 учасниками. Впродовж тренінгу учасники були розподілені на 3 групи, кожна з яких працювала над завданнями тренінгу що мали відношення до створення пропозицій або до розуміння витрат за проектами Європейської комісії.

Висловлюємо подяку команді Георгія Яковлєва (ННЦ ХФТІ) за організаційну підтримку у проведенні тренінгу.

Організатори тренінгу,
Олександр Волобуєв та Сергій Пугач
UAinEuratom - Національний контактний пункт Євратом в Україні,
www.uaineuratom.kipt.kharkov.ua

Тренінг проведено за підтримки проекту UAinEuratom (GA#822257), що фінансується Європейською комісією за Програмою Євратом (HORIZON 2020).


Проект фінансується за підтримки програми HORIZON 2020
(Європейської Рамкової Програми з досліджень та інновацій)
за угодою для CSA проектів # 822257