Тренінг "Інструменти та практика менеджменту проектів" UAinEuratom(НКП Євратом в України), ННЦ ХФТІ

Харків, 18-20 вересня 2019

18-20 вересня 2019, за підтримки Національного контактного пункту Євратом в Україні, відбувся тренінг "Інструменти та практика менеджменту проектів". Тренінг є запланованим заходом CSA проекту UAinEuratom (GA#822257), що фінансується Європейською комісією за Програмою Євратом (HORIZON 2020) та одним з циклу запланованих тренінгів "На шляху до вдосконалення проектних пропозицій та управління проектами за Програмою HORIZON2020".

Загальна мета циклу тренінгів є підвищення знань та навичок науковців з планування та управляння проектами, зокрема, проектами рамкових програм Європейської комісії HORIZON 2020, HORIZON EUROPE. Аудиторія тренінгу - українські організації, що задіяні у атомній галузі України та є фактичними або потенційними учасниками проектів Програми Євратом, HORIZON 2020, HORIZON EUROPE.

Мета тренінгу "Інструменти та практика менеджменту проектів":

На тренінгу була обмежена кількість учасників. 15 учасників були розподілені на 3 групи, кожна з яких працювала над своїм власним проектом. Дві групи обрали для себе проекти по створенню пропозицій на конкурси Програми Євратом (фактично, це були дві наукові ідеї від учасників тренінгу). Третя група обрала для себе науково - інфраструктурний проект (створення наукового музею на базі ННЦ ХФТІ).

По закінченню тренінгу, учасники отримали сертифікати від консалтингової компанії Project Management Bureau, що ліцензована Українською асоціацією управління проектами за правилами, які відповідають стандартам Міжнародної асоціації управління проектами IPMA.

Висловлюємо подяку команді Георгія Яковлєва (ННЦ ХФТІ) за організаційну підтримку у проведенні тренінгу та сертифікованому ментору Олексію Громико (Project Management Bureau, www.pmb.com.ua) за якісний тренінг, передачу знань та навичок з управління проектами.

Організатори тренінгу,
Олександр Волобуєв та Сергій Пугач
UAinEuratom - Національний контактний пункт Євратом в Україні,
www.uaineuratom.kipt.kharkov.ua

Тренінг проведено за підтримки проекту UAinEuratom (GA#822257), що фінансується Європейською комісією за Програмою Євратом (HORIZON 2020).


Проект фінансується за підтримки програми HORIZON 2020
(Європейської Рамкової Програми з досліджень та інновацій)
за угодою для CSA проектів # 822257