ВІДКРИТТЯ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ НАЦІОНАЛЬНОГО КОНТАКТНОГО ПУНКТУ ЄВРАТОМ В УКРАЇНІ

Напередодні Дня науки відбулося відкриття телекомунікаційного центру (ТКЦ) Національного Контактного Пункту Євратом в Україні (НКП Євратом-Україна), створеного на базі Національного наукового центру «Харківський фізико-технічний інститут».

Створення телекомунікаційного центру є одним з поточних результатів діяльності НКП Євратом-Україна за проектом (CSA GA # 822257, UA NCP FOR DEEPER INTEGRATION OF UKRAINIAN RESEARCHERS TO EURATOM, UAinEuratom), який фінансується Європейською комісією в рамках робочої Програми Євратом.

Мета ТКЦ «UAinEuratom» - це розвиток комунікаційних можливостей для посилення співпраці та інтеграції української наукової спільноти в європейські дослідження за програмою Євратом та іншими міжнародними ініціативами.

ТКЦ «UAinEuratom» ННЦ ХФТІ обладнаний спеціальним телекомунікаційним обладнанням для проведення відеоконференцій, великим основним екраном, трьома телевізійними панелями, аудіо системою прийому і передачі звуку, системою управління режимами роботи обладнання. Внутрішнє наповнення залу може трансформуватися в залежності від мети заходу: зустріч в форматі круглого столу, клас для тренінгу, обговорення в окремих командах. Набір цих можливостей дозволить проводити дистанційні інтерактивні заходи, такі як дистанційні зустрічі з міжнародних і національних проектів, семінари, вебінари, тренінги, наради та інші заходи.

Першими користувачами ТКЦ стануть:

Висловлюємо подяку українським партнерам, які допомогли в реалізації проекту створення ТКЦ «UAinEuratom» і зокрема постачальнику телекомунікаційного обладнання - компанії DEKOM і постачальнику дизайнерського рішення - компанії WizArt3D.

dekom

Відеоконференцзв’язок та аудіовізуальні технології

wizart

Професіональна студія візуалізації та дизайну

Проект фінансується за підтримки програми HORIZON 2020
(Європейської Рамкової Програми з досліджень та інновацій)
за угодою для CSA проектів # 822257